Kısa dönemde ödeme ve tahsilat sistemleri sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline geldik. Sahip olduğumuz piyasada öncelikli tercih edilen ve sektöre yön veren öncü bir firma olmak için çalışmaktayız.

Marka değerimizin müşterilerimize sağladığı güven, en önemli şirket varlığımız ve teminatımızdır!
Banka alt yapısıyla sunmuş olduğumuz online hizmet sayesinde kesilmiş olan faturaların anında sisteme yansıtılıp açılmasını sağlıyoruz.
Yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yoluyla tahsilat sistemleri pazarında sahip olduğumuz teknolojik önderliğimizi ve pazar payımızı etkili olacak şekilde geliştiriyor; bayilerimizin ve müşterilerimizin gereksinmelerini önceden belirleyerek bunları yenilikçi ürünlerle karşılıyoruz
Ana faaliyet alanımız olan fatura tahsilâtlarının dışında; Yurt içinde tüm Banka ve PTT Şubelerine; Yurtdışında ise 200 ülkede 200 bin noktaya para transferi yapabilmemizin yanı sıra; öncelikli hedefimiz temsilcilerimize süreç içerisinde sürekli gelişim ve değişim olanağı sunmaktır. Bu amaçla bir yandan Genel Müdürlük olarak yeni iş ortaklıkları için girişimlerde bulunmakta, diğer yandan ise temsilcilerimizin kendilerine ait faaliyetlerinde iyileştirme ve geliştirme yapmalarına imkân sunmaktayız.


 
Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview Bootstrap Image Preview

Destek Hattı
Fatura Vizyon: 0850 533 0 333
Hızlı Nokta    : 0850 533 0 111

Genel Müdürlük Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:30 - 18:30
Cumartesi: 08:30 - 13:00